Konferencja dla menedżerów produkcji i sektora przemysłu
Bezpłatny udział
6 kwietnia
| Poznań | Hotel Novotel
Plac Andersa 1
Podczas konferencji porozmawiamy jak budować antykruche organizacje produkcyjne, zwiększyć podaż wartości dla (bardziej cierpliwego) klienta, kreować właściwe postawy i niezbędne kompetencje w inteligentnych fabrykach, odpornych na cykliczne kryzysy i czarne łabędzie. Jak pokażemy podczas wydarzenia, nie będzie to możliwe bez traktowania ogniw naszych procesów jako wymagających wewnętrznych klientów, niejednokrotnie bardziej niż nasz zewnętrzny właściwy odbiorca. Wysoka jakość finalnych produktów nie powinna być jednak osiągana wysokim kosztem – tutaj potrzebna będzie mądra transformacja technologiczna pozwalającą awansować organizacjom produkcyjnym w górę łańcucha wartości. Nieprzewidywalność stała się dla produkcji największym konkurencją, ale zmiana jest naturalnym środowiskiem każdego menedżera produkcji.
O KONFERENCJI
PRELEGENCI
Sebastian Szram
Adrian Olszewski
PRELEGENCI
Sebastian Szram
Adrian Olszewski
Mateusz Amroziński
Angelika Faron
Monika Zaremba
Focused Improvement Pillar Leader
Regional Lean Director dla EMEA
key account manager
koordynator Lean, Trener TWI
koordynator BTO/TWI
Unilever
Tenneco
FANUC Polska
Cooper Standard Automotive
Cooper Standard Automotive
Doświadczony praktyk w dziedzinie optymalizacji i poprawy wydajności procesów produkcyjnych. Propagator kultury Lean Management oraz World Class Manufacturing. Wiedzę i praktykę zdobywał m.in w automotive pracując dla Volkswagena przy rozruchu fabryki we Wrześni w dziale Lean & Low Cost Automation, ale również w branży: projektowej, konsultingowej medycznej i szwalniczej. Jego specjalność to systemy produkcyjne, szkolenia i warsztaty Lean, transfery i rozruchy produkcji. Dodatkowo zajmuje się również projektowaniem linii produkcyjnych na bazie konstrukcji modułowych Karakuri.
Podczas kariery zawodowej miał okazję pracować w różnych strukturach organizacyjnych oraz działach. Zbierał doświadczenia na inżynierii procesu, produkcji, logistyce oraz optymalizacji procesów. Aktualnie jest odpowiedzialny za Continous Improvement w firmie Tenneco na obszarze EMEA.
Absolwent kierunku Mechatronika na wydziale mechanicznym Politechniki Wrocławskiej.
W polskim oddziale FANUC zatrudniony od czerwca 2012 r. Od początku związany
z działem wsparcia technicznego firmy FANUC Polska. W zakresie jego obowiązków leży pomoc w analizie i wdrażaniu nowych projektów, szkolenia dla klientów, testy nowych pakietów oraz upowszechnianie wiedzy na temat najnowszych rozwiązań technologicznych marki FANUC wśród polskich producentów.
Od 15 lat związana z branżą Automotive. Aktualnie Koordynator produkcji w firmie Cooper Standard Polska odpowiedzialna za wdrożenie nowych projektów do produkcji seryjnej. Do głównych jej obowiązków należy planowanie personalne w celu zapewnienia wysyłek części prototypowych i pre-seryjnych, planowanie szkoleń oraz zatrudnień operatorów na nowych projektach zgodnie z wywołaniami klienta, a także odpowiedzialność za dojście do STD wyników operacyjnych w okresie Launchu.Ponadto od 2017 certyfikowany trener TWI odpowiedzialny za wdrożenie metodologii w Zakładzie. Z pasją prowadzi szkolenia z zakresu instruowania pracowników. Odpowiedzialna wewnętrznie za certyfikowanie instruktorów TWI wśród doświadczonych operatorów, a także implementację dokumentacji TWI na hali produkcyjnej. Sama z zaangażowaniem tworzy APP oraz współtworzy Instrukcje Pracy/ TPM/SMED bazujące na metodzie TWI.Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych z Zarządzania Produkcją na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Ukończyła liczne warsztaty z tematyki Lean oraz szkolenia rozwijające umiejętności menedżerskie.Prywatnie pasjonatka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, w szczególności siatkówki oraz biegania
Od 2016 roku związana z branżą automotive. Pierwsze swoje kroki zawodowe stawiała w dziale CI angażując się w aktywności związane z poprawą procesów w zakresie działań korygujących takich jak bezpieczeństwo i jakość. Odpowiedzialna za wnioski Kaizen i pracę bezpośrednią z pracownikami produkcyjnymi na Gemba. Od kwietnia 2016 zaangażowana w program BTO (TWI) w Cooper Standard, gdzie prowadziła wdrożenie BTO na pilotażowym obszarze. W roku 2017 certyfikowana na Trenera BTO/TWI w globalnym programie Building a Talented Organization. Przeprowadziła ponad 50 szkoleń TWI Instruowanie Pracowników dla operatorów, jak i osób z administracji. Certyfikowała kilkudziesięciu Instruktorów TWI. Obecnie koordynuje wdrożenie BTO/TWI raportując bezpośrednio do Dyrektora Produkcji.Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Wałbrzychu, gdzie broniła pracę o temacie powiązanymz wdrożeniem programu Training Within Industry w branży Automotive.Prywatnie pasjonatka dobrej literatury oraz muzyki.
Jakub Danecki
trener
EY Academy of Business
Departament, którego jest częścią łączy w jednym miejscu kompetencje UX, Agile, Data Science i wdrażanie startupów do instytucji. W 2019 departament wygrał nagrodę Best Transformation Team nadawaną przez The Heart. Kuba odpowiada za kreatywną pracę oraz doświadczenie użytkownika w strategicznych projektach swojej organizacji. Specjalizuje się w tworzeniu koncepcji nowych produktów oraz ustalaniu procesu tworzenia produktów z wykorzystaniem metodyki Design Thinking - włączając w to planowanie prac w metodyce Agile.
Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Inżynierii i Budownictwa, Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu - Executive MBA oraz Studiów Podyplomowych Zintegrowane Procesy Logistyczne w Firmie, SPiZ Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Lubi jazdę na rowerze. Interesuje się geopolityką i etymologią. Członek zarządu ds. produkcji FAKRO Firma FAKRO z niewielkiej, rodzinnej firmy stała się globalną korporacją. Dzięki innowacyjności jesteśmy w nieprzerwanym progresie. Od początku istnienia firmy inwestujemy w nowe technologie, kreujemy przełomowe rozwiązania i rozwijamy naszą ofertę. Analizując rynek oraz odpowiadając, a nawet wyprzedzając jego wymagania, stworzyliśmy ofertę, która zaspokaja kompleksowe potrzeby klientów w stolarce budowlanej. Innowacyjność naszych produktów jest kluczem do ekspansji na rynki zagraniczne. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie. Obecnie w skład Grupy FAKRO wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce.
FAKRO
Wojciech Klimek
członek zarządu ds. produkcji
Piotr Bogucki
Dyrektor Techniczny, odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych technologii. Od blisko 20 lat pomaga zakładom produkcyjnym w projektach związanych z optymalizacją transportu wewnętrznego, ergonomią pracy itd. Odpowiedzialny za wdrożenie tysięcy projektów m.in. linie montażowe, roboty AGV, systemy lokalizacji, systemy wspierające kompletację. Współpraca zarówno z dużymi międzynarodowymi koncernami jak i małymi lokalnymi firmami, głównie z obszaru motoryzacji, AGD, lotnictwa i elektroniki.
CTO Lean Technology Poland
Lean Technology Poland
Mirosław Wolski
członek rady nadzorczej Schattdecor
Od 2016 do 2021 r. pełnił funkcję prezesa Schattdecor Sp. z o.o. Wcześniej - od kwietnia 2008 r. pełnił funkcję członka zarządu w Spółce. Karierę zawodową związał ściśle z rozwojem zakładów, w których pełnił role i funkcje związane z rozwojem. Od 1993 do 2000 r. w Fabryce Papieru MaltaDecor w Poznaniu przeszedł długą drogę zawodową od asystenta dyrektora, prokurenta, po dyrektora naczelnego i członka zarządu. Jako dyrektor budowy Fabryki ICT w Kostrzynie n/Odrą w obszarze strefy ekonomicznej koordynował budowę i organizację zespołu nowoczesnej, kompletnej fabryki papieru tissue, ukończonej w niespełna półtorej roku. We wrześniu 2001 r. podjął się zadania związanego z rozwojem Schattdecor w Tarnowie Podgórnym oraz w drugim zakładzie w Głuchołazach. Jest to okres bardzo dynamicznych zmian w obu zakładach. Jako członek zarządu od 2008 r. odpowiadał za obszary planowania, inwestycji, produkcji, personelu oraz kontroli jakości. Jest żonaty, ma dwójkę dorosłych dzieci. Uprawia amatorsko turystykę górską, dużo podróżuje. Chętnie spędza czas w klimacie siedlisk wiejskich, który z pasją współtworzy.
Schattdecor
Od kilkunastu lat w biznesie produkcyjnym w różnych branżach. Większość kariery zawodowej spędził w dziale jakości, przechodząc wszystkie szczeble zawodowe. Z wykształcenia dziennikarz, z pasji miłośnik psychologii biznesu oraz narzędzi usprawniających procesy organizacji.
dyrektor zarządzający Sunny Power
Sunny Power
Tomasz Flakiewicz
Mariusz Drewnowski
Lean Expert, Partner
Mariusz pełni obecnie rolę Partnera w DPC Polska. Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc obowiązki dyrektora zarządzającego, managera produkcji i logistyki, managera ds. efektywności systemu produkcyjnego w Faurecia a po rozstaniu z branżą automotive jako konsultant Lean Management.Studia ukończył na Politechnice Wrocławskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera zarządzania.W DPC specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów i treningów z zastosowania narzędzi Lean oraz doradztwie z zakresu zarządzania i metod optymalizacji obszarów produkcji i logistyki.Mariusz zrealizował kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych dla polskich i międzynarodowych firm działających w takich sektorach, jak: motoryzacja, kolej, FMCG, produkcja maszyn i urządzeń, logistyka i farmacja. W ramach projektów doradczych i wdrożeniowych pracował między innymi dla takich firm jak: Grupa ADAMED, POLFA Pabianice, AFLOFARM, IGLOTEX, Makarony Polskie, VOBRO, JTI, DB Schenker Rail, SOLARIS Bus&Coach, Faurecia, MAN Star Truck & Buses, ALSTOM, Areva, Warta Glass Group, Viessmann, DONAKO, Amcor, Alcan, Grupa Kęty, ID Logistics, FM Logistic, Onninien, Simoldes Plasticos, Zehnder Group, Lowara, Oceanic, Stadler Polska, ZNTK Mińsk Mazowiecki, PKP Intercity, Zakłady Naprawcze Lokomotyw Elektrycznych, Koleje Mazowieckie, Bombardier Transportation Polska.
DPC Polska
Andrzej Wąs
Presales Manager
Z branżą systemów ERP związany od 25 lat. Brał udział w kilkudziesięciu projektach wdrożeniowych, głównie w branży produkcyjnej, w kraju i za granicą. Posiada certyfikat CPIM APICS – międzynarodowej organizacji zajmującej się planowaniem i kontrolą procesów produkcyjnych. Obecnie jako Presales Manager odpowiada za dział Presales w Polsce i Europie Wschodniej.
IFS
Grzegorz Golaś
CEO & co-founder
Kanri Soft
Założyciel i CEO Kanri Soft. Z branżą produkcyjną związany od 15 lat. Doświadczenie zdobywał jako inżynier procesu produkcyjnego w branży automotive, w kolejnych latach jako CEO prowadził i rozwijał drukarnię DPI, z której narodziła się marka Tagatic produkująca narzędzia i świadcząca usługi doradcze w zakresie zarządzania wizualnego procesami produkcyjnymi. Następnie jako konsultant Tagatic przez niemal 10 lat zgłębiał praktyczne aspekty lean management koncentrując się na wizualizacji danych i shopfloor management. Przeprowadził setki projektów zarówno w niewielkich, lokalnych firmach jak i ogromnych międzynarodowych korporacjach. Odwiedzając kolejne hale produkcyjne i rozmawiając z pracownikami bezpośrednio zaangażowanymi w proces a także ich managerami różnych szczebli, opracował koncepcję systemu cyfrowego zarządzania procesem produkcyjnym Kanri Soft, który obecnie tworzy i rozwija.
Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku Socjologia oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Z procesami produkcyjnymi związany od 17 lat, obecnie Koordynator i Trener TWI/BTO w Cooper Standard Automotive Polska w Bielsku-Białej.Członek Polskiego Stowarzyszenia Praktyków TWI, certyfikowany Instruktor TWI i praktyk tej metody odpowiedzialny za wdrożenie programu szkoleniowego w fabryce Cooper Standard Bielsko-Biała. Ukończony kurs Train The Trainer i przeprowadzone dziesiątki szkoleń związanych z tematyką produkcyjną.Aktualnie lider projektu którego celem jest opracowanie kompleksowego podejścia do procesu szkoleń od strony administracyjnej ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb produkcyjnych – od onboardingu do zarządzania rotacją. Wcześniejsze projekty to m.in. optymalizacja procesu szkoleń i tworzenia dokumentacji stanowiskowej w fazie rozwoju nowych projektów, automatyzacja procesu etykietowania wyrobów gotowych, czy komputeryzacja stanowisk pracy.Prywatnie mąż i ojciec oraz ratownik Grupy Beskidzkiej GOPR. Z racji przynależności do GOPR i zamiłowania do gór sporo czasu wraz z rodziną spędza w górach.Mieszkaniec malowniczej miejscowości w sercu Beskidu Śląskiego.
Bogusław Zambok
Koordynator produkcji, Trener TWI
Cooper Standard Automotive
Absolwent programu MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ze sprzedażą imarketingiem związany od ponad 20 lat, czego efektem jest udział w ponad 100projektach zrealizowanych dla sektora IT, TSL, e-commerce i ubezpieczeń.Ma doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami marketingu i sprzedaży,controllingu oraz wdrażaniu systemów pomiaru efektywności procesów koncentrującychsię na kliencie. Większość projektów, które zrealizował dotyczyła firm i usługtechnologicznych działających w modelu SaaS.
SmartLunch
Michał Sosiński
Head of Marketing
Z NTT DATA Business Solutions związany od 2019 roku, gdzie koordynował prace nad badaniem wyzwań w drodze do fabryki przyszłości w firmach na rynku produkcyjnym. Odpowiadzialny za planowanie i realizację strategii marketingowej B2B w obszarze rozwiązań IT dla biznesu. W podejmowanych działaniach skupia się na tworzeniu wartościowych treści i komunikacji internetowej. Pasjonat analityki i efektywnego wykorzystywania danych. Ze szczególnym zainteresowaniem podchodzi do rozwoju nowoczesnych technologii. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunkach Dziennikarstwo oraz Zarządzanie komunikacją w biznesie.
Tomasz Mackiewicz jest ekspertem w branży motoryzacyjnej. Swoje doświadczenie zdobywał w Volkswagen Poznań w działach produkcji pilotażowej, zakupów towarów i usług oraz zapewnienia jakości. Zrealizował kluczowy projekt w ramach działu personalnego Volkswagen Poznań związany z budową nowoczesnego centrum szkoleniowego. Aktualnie odpowiedzialny za prowadzenie nowej placówki oświatowej, Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii. Pełni funkcje wicedyrektora Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni oraz członka rady w Wielkopolskiej Regionalnej Radzie Przemysłu Przyszłości. Od 2021 roku jest członkiem grupy roboczej ds. sztucznej inteligencji w Ministerstwie Cyfryzacji, odpowiadając za prace związane z umiejętnościami cyfrowymi, badaniami, innowacyjnościami i wdrożeniami. Absolwent kierunku mechanika i budowa maszyn na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.
NTT DATA Business Solutions
Dawid Lemanowicz
Koordynator badania
Professional Marketing Specialist
Tomasz Mackiewicz
Head of Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii
Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
DHC
Adam Koniusz
Ewelina Grabowska
Cooper Standard Automotive
koordynator Lean, Trener TWI
koordynator BTO/TWI
Monika Zaremba
Cooper Standard Automotive
Mateusz Amroziński
key account manager
FANUC Polska
PRELEGENCI
Sebastian Szram
Focused Improvement Pillar Leader
Unilever
Adrian Olszewski
Regional Lean Director dla EMEA
Tenneco
CO OTRZYMUJESZ UCZESTNICZĄC W KONFERENCJI
WIEDZA I BENCHMARKING
Poznasz trendy jakie usprawniają
i ulepszają produkcję.
Nawiążesz interesujące kontakty biznesowe
i branżowe, które mogą zaowocować ciekawą
i długotrwałą współpracą oraz mogą zainspirować
do zmian i rozwoju
NETWORKING
EKSPERCI I PRAKTYCY
Wysłuchasz wystąpień kilkunastu najlepszych
w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi
do optymalizacji działania przedsiębiorstw.
Możesz podyskutować
z prelegentami,
zadać im pytania,
włączyć się do dyskusji panelowych.
DYSKUSJE I ROZMOWY
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SONDAŻU:
WYZWANIA FABRYK W ERZE CYFRYZACJI PRODUKCJI
Wyniki ankiety zaprezentujemy podczas konferencji Generation 4.0.
Course of the Meeting
Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer. How will your product change your customer's life. How will this help solve the customer's issues in the future.
During a meeting, you’ll find answers to these questions:
Timetable
PROGRAM KONFERENCJI
OTWARCIE KONFERENCJI
Przemysław Ozga, redaktor naczelny, Production Manager
9:00 - 9:10
Zarządzanie produkcją w czasach zmienności i nieprzewidywalności
Wojciech Klimek, członek zarządu ds. produkcji, FAKRO
9:10 - 9:40
System ERP budujący przewagę konkurencyjną zakładów produkcyjnych.
Przykłady rozwiązań w IFS Cloud
Andrzej Wąs, Presales Manager IFS
9:40 - 10:10
Dojrzała kultura produkcyjna - jak stworzyć środowisko silnie motywujące do skutecznego działania
Mirosław Wolski, członek rady nadzorczej Schattdecor
10:10 – 10:40
Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcji – czas na humanizację pracy
Mateusz Amroziński, key account manager FANUC Polska
10:40 - 11:00
Czy strategie są ważne, czyli o wprowadzaniu zmian technologicznych w firmach.
Prezentacja na podstawie raportu: „Wyzwania w drodze do fabryki przyszłości”
Tomasz Mackiewicz – Head of Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii
Dawid Lemanowicz, Koordynator badania, Professional Marketing Specialist, NTT DATA Business Solutions
11:00 - 11:20
PRZERWA NA KAWĘ
11:20 - 11:50
Model kaskadowania celów biznesowych na poszczególnych poziomach organizacji przy pomocy Hoshin Kanri, Maturity Model oraz Eco systemu
Adrian Olszewski, Regional Lean Director dla EMEA Tenneco
11:50 - 12:20
12:20 - 12:40
Służebna rola technologii w shopfloor management, czyli jak pogodzić zarządzanie ludźmi i danymi i nie zwariować
Grzegorz Golaś, CEO & co-founder Kanri Soft
LEAN W ŻYWIENIU PRACOWNIKA
Michał Sosiński, Head of Marketing, SmartLunch Sp. z o.o.
12:40 - 13:00
Ewolucja rozwoju kompetencji zarządczych wśród liderów i innowacyjne podejście do procesu szkoleń stanowiskowych w branży Automotive - doświadczenia z 6 lat
Monika Zaremba, BTO/TWI Trainer, Dzierżoniów Plant Cooper Standard Automotive
Angelika Faron, BTO/TWI Trainer, Myślenice Plant Cooper Standard Automotive
Bogusław Zambok, Koordynator produkcji, Trener TWI Cooper Standard Automotive
13:00 - 13:30
Optymalizacja transportu wewnętrznego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
Piotr Bogucki, CTO Lean Technology Poland
13:30 – 13:40
Ergonomiczne oraz bezpieczne systemy przenoszenia ładunku
Adam Koniusz Regionalny dyrektor sprzedaży DHC
13:40 – 13:50
LUNCH
13:50 - 14:40
Interfejsy w przestrzeni fizycznej - wpływ UX na maszyny, ludzi i to, jakie błędy popełniamy
Jakub Danecki, trener w EY Academy of Business
14:40 - 15:00
Focused Improvement - Doskonałe zaangażowanie!
Mariusz Drewnowski, Partner DPC Polska
15:00 - 15:20
Teambuilding 4.0, czyli jak budować zespół w zmieniającej się rzeczywistości
Tomasz Flakiewicz, dyrektor zarządzający Sunny Power
15:20 – 15:50
People Development – ścieżka rozwoju kompetencyjnego w modelu World Class Manufacturing
Sebastian Szram, Focused Improvement Pillar Leader Unilever
15:50 – 16:20
Debata: Przemysł w obliczu rynkowych turbulencji i wschodniej geopolityki
16:20 – 17:00
Zakończenie konferencji
17:00
09:00 a.m - 10.00 p.m
Ewelina Grabowska
Szefowa Europejskiego Działu Usług Edukacyjnych, Ericsson
Marcin Sugak
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, Ericsson
Jak efektywnie przygotować się do wdrożenia 5G w zakładzie produkcyjnym?
02
Wdrożenie 5G w zakładach produkcyjnych niesie za sobą olbrzymi potencjał, ale wymaga odpowiedniego przygotowania do procesu transformacji. Wyzwaniem jest nie tylko budowa samej sieci, ale również identyfikacja możliwych do realizacji zastosowań 5G. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa transfer wiedzy, będący platformą wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy dostawcą technologii a przedsiębiorstwem. W trakcie prezentacji specjaliści firmy Ericsson podzielą się spostrzeżeniami z projektów przeprowadzonych w ostatnich latach z partnerami przemysłowymi w Polsce.
10:10 - 10:40
09:00 a.m - 10.00 p.m
Stanisław Drosio,
Dyrektor Pionu Usług i Utrzymania Oprogramowania, BPSC
Cyfrowy kręgosłup 4.0
03
Dlaczego w dobie IoT, Big Data, dyktatury danych, 5G oraz wyzwań rynku pracy system ERP stanowi niezbędny do przetrwania i wejścia w świat 4.0 kręgosłup przedsiębiorstwa.
10:40 - 11:00
09:00 a.m - 10.00 p.m
Łukasz Dawidowicz
Dyrektor Produkcji, ORIFARM
Mariusz Drewnowski
Partner, Lean Expert, DPC Polska
Digitalizacja systemu zarządzania efektywnością.
04
Badania rynkowe jednoznacznie potwierdzają, że wszystkie firmy odnoszące sukcesy posiadają dobrze sformułowane cele strategiczne. Kluczem do sukcesu jest operacjonalizacja tych celów. Z punktu widzenia zarządzania efektywnością, cele są kluczowe, ponieważ wskazują organizacji a także pracownikom kierunek oraz mówią co dokładnie firma chce osiągnąć. System ten powinien być w całości oparty na zwizualizowanych wskaźnikach operacyjnych, strukturze spotkań i metodologii rozwiazywania problemów. Jak to zrobić? Tu z pomocą przychodzi Digitalizacja! Na podstawie przykładów pokażemy, jak wprowadzać takie procesy operacyjne i jakie narzędzia doskonalenia łańcucha wartości są skuteczne w branży farmaceutycznej.
11:00 - 11:40
09:00 a.m - 10.00 p.m
Marcin Fall
Dyrektor Generalny na Polskę, 1Ci
Jak przeprowadzić cyfrowa transformacje w czasach pełnych wyzwań. Inwestowanie w cyfrową przyszłość przedsiębiorstwa i przyspieszenie wzrostu produkcji w czasach wymagających dyscypliny budżetowej.
05
Cyfrowa transformacja zmienia system ERP z centrum ograniczania kosztów na centrum generowania przychodów – w oparciu o przykład firmy produkującej na zamówienie (MTO)Czy możliwe jest aby ERP wspierał typowe i unikatowe procesy bez uszczerbku dla wypracowanych skutecznych schematów? Wyzwania z jakimi mierzą się firmy produkcyjne i jak 1C:Drive pomaga im podołać, wzmacniając przedsiębiorstwo.
11:40 - 12:00
09:00 a.m - 10.00 p.m
PRZERWA NA KAWĘ
06
12:00 - 12:20
09:00 a.m - 10.00 p.m
Piotr Krzysztoporski
ERP & IPA Practice Director, Mindbox S.A.
Historia pewnego (zdalnego) wdrożenia.
07
Opowiemy jak niewielka firma produkcyjna przyśpieszyła obsługę klientów, zoptymalizowała produkcję i zrewolucjonizowała własne operacje korzystając z Epicor ERP i dofinansowania EU.
12:20 - 12:40
09:00 a.m - 10.00 p.m
Marcin Wierzbicki
CTO, Stermedia
5 największych błędów, jakie możesz popełnić przy wdrażaniu sztucznej inteligencji w Twojej fabryce
08
12:40 - 13:00
09:00 a.m - 10.00 p.m
Dawid Majchrzak
Project Manager, Hilding Anders Polska
Jak przezwyciężać bariery i deficyty ludzkie na drodze do standardu czwartej rewolucji przemysłowej
09
Przedstawiony zostanie projekt zdalnej instalacji chińskich maszyn w dobie pandemii, przygotowanych do standardu przemysłu 4.0 (oczujnikowanie wejść, wyjść kamery SPC itp.), które pół roku po instalacji nie są nadal wykorzystywane, ponieważ nikt nie widzi takiej potrzeby. Jak wykreować taką potrzebę, pokażę na przykładzie wspomnianego powyżej systemu OEE i jego transformacji z „potrzeb dyrektora” bezpośrednio na „potrzeby i motywację pracownika”.
Czyli jednym słowem, jak sprawić aby wszyscy chcieli i widzieli w nowych technologiach i automatyzacji własną korzyść i jak dzięki miękkim umiejętnością wdrażać tego typu projekty.
13:05 - 13:35
09:00 a.m - 10.00 p.m
Krzysztof Skowronek
Konsultant Biznesowy, Presales, iPCC
Lepiej zapobiegać niż leczyć - predykcyjne utrzymanie ruchu
w systemie ERP Infor M3.
10
13:35 - 13:55
09:00 a.m - 10.00 p.m
ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI
11
13:55 - 14:00
09:00 a.m - 10.00 p.m
Dawid Majchrzak
Project Manager, Hilding Anders Polska
Jak przezwyciężać bariery i deficyty ludzkie na drodze do standardu czwartej rewolucji przemysłowej
04
https://www.linkedin.com/in/piotr-krzysztoporski/
09:00 a.m - 10.00 p.m
How will your product change your customer's life
Convincing slogan:
02
09:00 a.m - 10.00 p.m
How will your product change your customer's life
Convincing slogan:
03
09:00 a.m - 10.00 p.m
How will your product change your customer's life
Convincing slogan:
04
How to Get to
Our Event
Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.
30 marca 2021r.
Poznań,
Buy a Ticket
Ticket Basic
$20
$20
Ticket Basic
Ticket Premium
$30
PARTNERZY
PARTNER STRATEGICZNY
PARTNERZY MERYTORYCZNI
PARTNERZY
PARTNERZY MEDIALNI
"A few sentences about your product. How it help to solve clients' problems. It should convince the unconvinced. No fake quotes or photos!"
John Smith
Position
Position
Amanda Baker
"A few sentences about your product. How it help to solve clients' problems. It should convince the unconvinced. No fake quotes or photos!"
Dokonaj bezpłatnej rejestracji na wydarzenie!
*udział bezpłatny dla menedżerów sektora produkcji, którzy wypełnili formularz i będą obecni na konferencji [patrz: Regulamin udziału w konferencji]
Dla dostawców produktów, usług i/lub rozwiązań dla firm z sektora produkcji - cena uczestnictwa 2000 zł netto
A Supporting Statement for Your Value Proposition to Encourage Customers
to Complete Your CTA
Novotel Centrum Poznań
Plac Andersa 1
60-898 Poznań
MIEJSCE KONFERENCJI
Data:
Miejsce :
24 czerwca 2021
ONLINE
Wydarzenie rozpocznie się za