System ERP do wzrostu firm produkcyjnych

Webinarium

1/7/2020 godz. 10:00 - 11:30

ZAPISZ SIĘ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O WEBINARIUM

W czym tkwi siła polskich firm produkcyjnych i jak wyróżniają się na tle rynku światowego? Czy są rozwiązania realnie zdolne wspierać wyjątkowość polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i zapewnić automatyzację niestandardowych procesów?Prędzej czy później rozwijające się firmy muszą znaleźć kompletne rozwiązanie, które obejmuje wszystkie procesy produkcyjne, kiedy Excel nie jest już w stanie poradzić. Co może zaproponować rynek w tym przypadku?


Wiele rozwiązań nie posiada odpowiedniej funkcjonalności, natomiast rozwiązanie spełniające potrzeby firmy jest zbyt drogie.Skorzystaj z okazji, aby zapoznać się z doświadczeniami firm, którym udało się uruchomić zintegrowane rozwiązanie dla zarządzania produkcją, które jest dostosowane do ich potrzeb, zamiast korzystać z wielu plików Excel lub skomplikowanego zlepka technologii. Jaki wpływ na wydajność i nowe możliwości może mieć takie podejście.

ZAPISZ SIĘ
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do wydarzenia pozostało:

PROGRAM:

Podczas webinarium omówimy dwa rozwiązania, które obejmują wszystkie potrzeby firm produkcyjnych o dowolnej skali:

01

1C:Drive - przystępne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Webinarium będzie obejmował ogólny opis produktu i kluczowe korzyści dla rozwijających się przedsiębiorstw produkcyjnych. Zobaczysz na żywo, jak osiągnąć nowe cele biznesowe i rozwijać swoją firmę dzięki skutecznym rozwiązaniom do automatyzacji, które są dostosowane do Twoich unikalnych procesów biznesowych.

02

1C:ERP - elastyczne rozwiązanie ERP, umożliwiające realizację wyzwań cyfrowych dla przedsiębiorstw

ZAPISZ SIĘ

Przegląd produktu i podejście do rozwiązywania najważniejszych problemów, takich jak: planowanie produkcji z szybką zmianą popytu, kalkulacja kosztów, zarządzanie zapasami. Poznaj realne przypadki i zobacz, jak możesz wykorzystać to doświadczenie do rozwoju własnej firmy.

PRELEGENCI

Roman Gnatishen


Roman Gnatishen ma za sobą 20+ lat w branży tworzenia rozwiązań opartych na platformie 1C:Enterprise. Realizuje ze swoim zespołem 250+ projektów z zakresu automatyzacji biznesu w rolnictwie, produkcji, telekomunikacji, transporcie i innych. Axioma Dr IT z siedzibą główną w Krakowie jest kluczowym partnerem 1Ci wspierającym lokalizację produktów 1C dla klientów w Polsce.

Z branżą IT związany od ponad 15 lat. Specjalizuje się w automatyzacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach i bezpieczeństwa danych w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne. Współpracował z wieloma dostawcami jak i odbiorcami dostarczanych rozwiązań.

Damian Knapczyk

dyrektor operacyjny, Axioma Dr IT

PROWADZĄCY

PRZEMYSŁAW OZGA

REDAKTOR NACZELNY "PRODUCTION MANAGER"

CEO, Axioma Dr IT

Pomysłodawca oraz redaktor naczelny czasopisma "Production Manager" traktującego o zarządzaniu fabrykami, budowaniu kultur przywódczych, przemyśle 4.0 oraz cyfrowej transformacji we współczesnych firmach produkcyjnych. Z sektorem produkcyjnym związany od dziewięciu lat. Ekspert z zakresu mediów branżowych. Zwolennik i promotor szerzenia wiedzy o metodach zarządczych oraz najnowszych technologii wspierających wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw działających w Polsce i Europie. Organizator oraz prowadzący ogólnopolskich konferencji z cyklu Production Manager Meetings. Ukończył certyfikowany kurs zawodowych negocjacji oraz kompendium MBA. Prywatnie entuzjasta światowej literatury, biegania, filozofii oraz kosmologii.

SIEMENSBIOCAD

SOLLERS


Lider rynku w Rosji i WNP w budowaniu turbin gazowych o dużej pojemności.


PRZYKŁADY WDROŻEŃ


Wiodąca rosyjska firma biotechnologiczna, która łączy w sobie badawczo-rozwojowe centrum klasy światowej i biotechnologiczne zakłady produkcyjne, infrastrukturę do badań przedklinicznych i klinicznych, odpowiadającą standardom międzynarodowym.Firma motoryzacyjna, pracująca w partnerstwie z globalnymi liderami branży motoryzacyjnej, takimi jak Ford, SsangYong i Mazda.


System ERP do wzrostu firm produkcyjnych

Webinarium

1/7/2020 godz. 10:00 - 11:10

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ

O FIRMIE 1Ci

1Ci - rosnący międzynarodowy oddział największego producenta oprogramowania w Europie Wschodniej, który dostarcza rozwiązania z zakresu digitalizacji biznesowej dla ponad 1 miliona firm. Założona w czerwcu 2017 roku, firma 1Ci ma na celu przenieść swoją wiedzę technologiczną na rynek światowy, rozszerzać partnerski ekosystem i ułatwić transformację cyfrową w przedsiębiorstwach każdej wielkości.

Przedsiębiorstwa produkcyjne - obecne problemy i wyzwaniaWszystkie rozwijające się firmy produkcyjne stoją przed koniecznością przejścia z Excela do kompletnego systemu ERP, ponieważ Excel przestaje radzić sobie z realizacją zadań. Istniejące rozwiązania nie są na tyle elastyczne, żeby zaspokoić potrzeby producentów we wszystkich segmentach, są albo zbyt drogie, albo nie są wystarczająco funkcjonalne. Damian przedstawi konkretne sposoby działania, które pozwolą rozwiązać obecną sytuację rynkową.


System ERP - co znajduje się w środku...Co jest niezbędne, aby w pełni zarządzać przedsiębiorstwem produkcyjnym i rozwijać się? Damian przedstawi korzyści jakie zapewnia rozwiązanie 1Ci, jak wspiera podstawowe procesy produkcyjne i pomaga w rozwoju biznesu nawet w tych trudnych czasach: zakupy modułów, inwentaryzacja, planowanie produkcji i inne możliwości elastycznej restrukturyzacji, integracja ze sprzętem produkcyjnym, jak również uruchomienie na dowolnej platformie (w chmurze, na komputerze i urządzeniach mobilnych) - w połączeniu z ceną antykryzysową.