Bliżej Doskonałości

WEBINARIUM

29 października 2020r.

10:00 -12:00

online

AGENDA
PRELEGENCI

Webinar będzie traktował o tym jak budować fundamenty organizacji wysokoefektywnej. Pokażemy skuteczne techniki doskonalenia procesów
i organizacji pracy.
Opowiemy jak ważną rolę odgrywają liderzy w rozwoju przedsiębiorstwa.

W jaki sposób rozwijać
niezbędne kompetencje
do budowania konkurencyjności przedsiębiorstwa?

Kompleksowa wiedza w trzech blokach tematycznych.

    Jak definiować potencjał do rozwoju organizacji? Studium przypadku
    (case study).

Jakich obecnie kompetencji potrzebują liderzy, aby skutecznie zarządzać zespołami i procesami.

Robotic Process Automation (RPA) – od czego i jak zacząć?

    Przywództwa nigdy za mało - jak stać się Skutecznym Menedżerem.

Analiza procesów, określanie potencjału do usprawnień, angażowanie pracowników, metody doskonalenia i standaryzacji procesów.

Wybór i przygotowanie procesów, ocena potencjału korzyści
i angażowanie pracowników.

I

II

III

PRELEGENCI

Tomasz Bereźnicki

Mariusz Drewnowski

Małgorzata Kurcewicz

Praktyk i entuzjasta ciągłego doskonalenia. Prezes Zarządu DPC Polska. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Posiada ponad 18 letnie doświadczenie w projektowaniu procesów, badaniu i optymalizacji metod pracy. Karierę zawodową zaczynał w General Electric, gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia w zarządzaniu. Prowadził projekty doskonalenia dla międzynarodowych przedsiębiorstw usługowych i produkcyjnych. Posiada certyfikat Six Sigma.

Partner DPC Polska. Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc obowiązki dyrektora zarządzającego, managera produkcji i logistyki, managera ds. efektywności systemu produkcyjnego w Faurecja, a po rozstaniu z branżą automotive jako konsultant Lean Management. W DPC specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów i treningów z zastosowania narzędzi Lean oraz doradztwie z zakresu zarządzania i metod optymalizacji obszarów produkcji i logistyki.

Członek Zarządu Set on Target i manager z 10-letnim praktycznym doświadczeniem w obszarze transformacji Lean i doskonalenia, zdobytym w polskich i międzynarodowych firmach. Od kilku lat działa w obszarze RPA (Robotic Process Automation – robotyzacja procesów). W RPA widzi możliwość zwiększenia efektywności posiadanych zasobów ludzkich oraz wykorzystania potencjału ich kompetencji do eksplorowania nowych kierunków rozwoju całej organizacji.

Do rozpoczęcia

spotkania pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
ZAPISZ SIĘ TERAZ

ORGANIZATORZY

© Copyright Media4Business Sp. z o.o.