Efektywność polskiego przemysłu –
w drodze
do produktywności 4.0.

26 marca | Poznań | Hotel Novotel
Plac Andersa 1

WEJDŹ
POBIERZ HARMONOGRAM
INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Production 4.0.

* odpowiedzialnych za produkcję, zarządzanie produkcją oraz procesami okołoprodukcyjnymi

Bezpłatny udział dla pracowników, menedżerów i specjalistów firm produkcyjnych*


Polski sektor przemysłowy jest jednym z głównych filarów uskrzydlonego wzrostu polskiej gospodarki po bezprecedensowym polskim przełomie transformacyjnym. Scenariusze, co do powrotu na ścieżkę szybkiego ekonomicznego wzrostu po wydarzeniach ostatnich lat, uzależnione są od szerokiego spektrum decyzyjnego przywódców i menedżerów przemysłu i wpisania polskiego przemysłu w najważniejsze nurty rozwiniętych gospodarek. Potrzebujemy zdolności decydentów i menedżerów produkcji do gwałtownego wzrostu produktywności (z 25 euro do 75 euro na godzinę do 2050 r.), menedżerskich kompetencji jutra (najwyższy ideał komunikacji i mądra analiza informacji) wyzwalających trwałą motywację i efektywność zespołów i personelu, wzrostu nakładów na inwestycje w ludzi, nowe projekty i cyfrową transformację, budowania połączonych, skomunikowanych inteligentnych fabryk, rozumienia własnych menedżerskich ograniczeń (czy jestem decydentem intuicyjnym, doinformowanym sceptykiem czy niewzruszonym empirykiem) i poszukiwania długofalowych ścieżek rozwoju poprzez innowacyjną kulturę pracy z świata produkcji (menedżera) 4.0.

O KONFERENCJI

Podczas konferencji usłyszysz m.in.:

  • Jaki powinieneś rozwijać środowisko produkcyjne aby zmniejszać lukę produktywności między polskimi fabrykami
    a liderami europejskiej i światowej produkcji,
  • Jak sprawić, aby szukać właściwej wartości dla klienta końcowego poprzez nieprzerwanie podnoszenie efektywności procesowej (postawa maratończyka a nie sprintera),
  • Że dobre jakościowo dane nie są gwarancją dobrych decyzji – gospodarowanie informacjami w fabrykach 4.0. wymaga
    od Ciebie subiektywnego osądu otrzymywanych analiz oraz empatycznego wysłuchania opinii kadr przy skłonności do ich krytycznej oceny.
  • Że podnoszenie produktywności nie jest możliwe bez przywódcy, który dopilnuje, aby procesy i kadry dotrzymywały kroku technologicznej „sile ognia” i importowanym przez nich informacjom.
  • Jak poprzez właściwą komunikację i autorytet zwiększysz możliwość uczenia się i rozwijania w warunkach nowych metod produkcji 4.0. i zapewnisz budującą zaufanie i motywację informację zwrotną,
  • Jak umożliwić pracownikom samodzielne podejmowanie decyzji jako czynnik wyzwalający energię do zarzadzania zmianą, pokonywania oporu transformacji w kierunku przemysłu 4.0. i wyszukiwaniu własnych sposobów na rozwiązywanie problemów (brak automatycznej eskalacji),
  • Jak ograniczać próżnię informacyjną dzięki połączonej fabryce, dzięki czemu pracownicy szukają innowacyjnych rozwiązań do wzrostu efektywności pracy widząc szerszy kontekst swoich kreatywnych działań.

PRELEGENCI

Sebastian Szram

Adrian Olszewski

Zobacz jak wyglądają nasze konferencje!

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

PRELEGENCI

Sebastian Szram

Adrian Olszewski

Mateusz Amroziński

Angelika Faron

Monika Zaremba

Focused Improvement Pillar Leader

Regional Lean Director dla EMEA

key account manager

koordynator Lean, Trener TWI

koordynator BTO/TWI

Unilever

Tenneco

FANUC Polska

Cooper Standard Automotive

Cooper Standard Automotive

Doświadczony praktyk w dziedzinie optymalizacji i poprawy wydajności procesów produkcyjnych. Propagator kultury Lean Management oraz World Class Manufacturing. Wiedzę i praktykę zdobywał m.in w automotive pracując dla Volkswagena przy rozruchu fabryki we Wrześni w dziale Lean & Low Cost Automation, ale również w branży: projektowej, konsultingowej medycznej i szwalniczej. Jego specjalność to systemy produkcyjne, szkolenia i warsztaty Lean, transfery i rozruchy produkcji. Dodatkowo zajmuje się również projektowaniem linii produkcyjnych na bazie konstrukcji modułowych Karakuri.

Podczas kariery zawodowej miał okazję pracować w różnych strukturach organizacyjnych oraz działach. Zbierał doświadczenia na inżynierii procesu, produkcji, logistyce oraz optymalizacji procesów. Aktualnie jest odpowiedzialny za Continous Improvement w firmie Tenneco na obszarze EMEA.

Absolwent kierunku Mechatronika na wydziale mechanicznym Politechniki Wrocławskiej.
W polskim oddziale FANUC zatrudniony od czerwca 2012 r. Od początku związany
z działem wsparcia technicznego firmy FANUC Polska. W zakresie jego obowiązków leży pomoc w analizie i wdrażaniu nowych projektów, szkolenia dla klientów, testy nowych pakietów oraz upowszechnianie wiedzy na temat najnowszych rozwiązań technologicznych marki FANUC wśród polskich producentów.

Od 15 lat związana z branżą Automotive. Aktualnie Koordynator produkcji w firmie Cooper Standard Polska odpowiedzialna za wdrożenie nowych projektów do produkcji seryjnej. Do głównych jej obowiązków należy planowanie personalne w celu zapewnienia wysyłek części prototypowych i pre-seryjnych, planowanie szkoleń oraz zatrudnień operatorów na nowych projektach zgodnie z wywołaniami klienta, a także odpowiedzialność za dojście do STD wyników operacyjnych w okresie Launchu.Ponadto od 2017 certyfikowany trener TWI odpowiedzialny za wdrożenie metodologii w Zakładzie. Z pasją prowadzi szkolenia z zakresu instruowania pracowników. Odpowiedzialna wewnętrznie za certyfikowanie instruktorów TWI wśród doświadczonych operatorów, a także implementację dokumentacji TWI na hali produkcyjnej. Sama z zaangażowaniem tworzy APP oraz współtworzy Instrukcje Pracy/ TPM/SMED bazujące na metodzie TWI.Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych z Zarządzania Produkcją na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Ukończyła liczne warsztaty z tematyki Lean oraz szkolenia rozwijające umiejętności menedżerskie.Prywatnie pasjonatka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, w szczególności siatkówki oraz biegania

Od 2016 roku związana z branżą automotive. Pierwsze swoje kroki zawodowe stawiała w dziale CI angażując się w aktywności związane z poprawą procesów w zakresie działań korygujących takich jak bezpieczeństwo i jakość. Odpowiedzialna za wnioski Kaizen i pracę bezpośrednią z pracownikami produkcyjnymi na Gemba. Od kwietnia 2016 zaangażowana w program BTO (TWI) w Cooper Standard, gdzie prowadziła wdrożenie BTO na pilotażowym obszarze. W roku 2017 certyfikowana na Trenera BTO/TWI w globalnym programie Building a Talented Organization. Przeprowadziła ponad 50 szkoleń TWI Instruowanie Pracowników dla operatorów, jak i osób z administracji. Certyfikowała kilkudziesięciu Instruktorów TWI. Obecnie koordynuje wdrożenie BTO/TWI raportując bezpośrednio do Dyrektora Produkcji.Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Wałbrzychu, gdzie broniła pracę o temacie powiązanymz wdrożeniem programu Training Within Industry w branży Automotive.Prywatnie pasjonatka dobrej literatury oraz muzyki.

Jakub Danecki

trener

EY Academy of Business

Departament, którego jest częścią łączy w jednym miejscu kompetencje UX, Agile, Data Science i wdrażanie startupów do instytucji. W 2019 departament wygrał nagrodę Best Transformation Team nadawaną przez The Heart. Kuba odpowiada za kreatywną pracę oraz doświadczenie użytkownika w strategicznych projektach swojej organizacji. Specjalizuje się w tworzeniu koncepcji nowych produktów oraz ustalaniu procesu tworzenia produktów z wykorzystaniem metodyki Design Thinking - włączając w to planowanie prac w metodyce Agile.

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Inżynierii i Budownictwa, Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu - Executive MBA oraz Studiów Podyplomowych Zintegrowane Procesy Logistyczne w Firmie, SPiZ Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Lubi jazdę na rowerze. Interesuje się geopolityką i etymologią. Członek zarządu ds. produkcji FAKRO Firma FAKRO z niewielkiej, rodzinnej firmy stała się globalną korporacją. Dzięki innowacyjności jesteśmy w nieprzerwanym progresie. Od początku istnienia firmy inwestujemy w nowe technologie, kreujemy przełomowe rozwiązania i rozwijamy naszą ofertę. Analizując rynek oraz odpowiadając, a nawet wyprzedzając jego wymagania, stworzyliśmy ofertę, która zaspokaja kompleksowe potrzeby klientów w stolarce budowlanej. Innowacyjność naszych produktów jest kluczem do ekspansji na rynki zagraniczne. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie. Obecnie w skład Grupy FAKRO wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce.

FAKRO

Wojciech Klimek

członek zarządu ds. produkcji

Piotr Bogucki

Dyrektor Techniczny, odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych technologii. Od blisko 20 lat pomaga zakładom produkcyjnym w projektach związanych z optymalizacją transportu wewnętrznego, ergonomią pracy itd. Odpowiedzialny za wdrożenie tysięcy projektów m.in. linie montażowe, roboty AGV, systemy lokalizacji, systemy wspierające kompletację. Współpraca zarówno z dużymi międzynarodowymi koncernami jak i małymi lokalnymi firmami, głównie z obszaru motoryzacji, AGD, lotnictwa i elektroniki.

CTO Lean Technology Poland

Lean Technology Poland

Mirosław Wolski

członek rady nadzorczej Schattdecor

Od 2016 do 2021 r. pełnił funkcję prezesa Schattdecor Sp. z o.o. Wcześniej - od kwietnia 2008 r. pełnił funkcję członka zarządu w Spółce. Karierę zawodową związał ściśle z rozwojem zakładów, w których pełnił role i funkcje związane z rozwojem. Od 1993 do 2000 r. w Fabryce Papieru MaltaDecor w Poznaniu przeszedł długą drogę zawodową od asystenta dyrektora, prokurenta, po dyrektora naczelnego i członka zarządu. Jako dyrektor budowy Fabryki ICT w Kostrzynie n/Odrą w obszarze strefy ekonomicznej koordynował budowę i organizację zespołu nowoczesnej, kompletnej fabryki papieru tissue, ukończonej w niespełna półtorej roku. We wrześniu 2001 r. podjął się zadania związanego z rozwojem Schattdecor w Tarnowie Podgórnym oraz w drugim zakładzie w Głuchołazach. Jest to okres bardzo dynamicznych zmian w obu zakładach. Jako członek zarządu od 2008 r. odpowiadał za obszary planowania, inwestycji, produkcji, personelu oraz kontroli jakości. Jest żonaty, ma dwójkę dorosłych dzieci. Uprawia amatorsko turystykę górską, dużo podróżuje. Chętnie spędza czas w klimacie siedlisk wiejskich, który z pasją współtworzy.

Schattdecor

Od kilkunastu lat w biznesie produkcyjnym w różnych branżach. Większość kariery zawodowej spędził w dziale jakości, przechodząc wszystkie szczeble zawodowe. Z wykształcenia dziennikarz, z pasji miłośnik psychologii biznesu oraz narzędzi usprawniających procesy organizacji.

dyrektor zarządzający Sunny Power

Sunny Power

Tomasz Flakiewicz

Mariusz Drewnowski

Lean Expert, Partner

Mariusz pełni obecnie rolę Partnera w DPC Polska. Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc obowiązki dyrektora zarządzającego, managera produkcji i logistyki, managera ds. efektywności systemu produkcyjnego w Faurecia a po rozstaniu z branżą automotive jako konsultant Lean Management.Studia ukończył na Politechnice Wrocławskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera zarządzania.W DPC specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów i treningów z zastosowania narzędzi Lean oraz doradztwie z zakresu zarządzania i metod optymalizacji obszarów produkcji i logistyki.Mariusz zrealizował kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych dla polskich i międzynarodowych firm działających w takich sektorach, jak: motoryzacja, kolej, FMCG, produkcja maszyn i urządzeń, logistyka i farmacja. W ramach projektów doradczych i wdrożeniowych pracował między innymi dla takich firm jak: Grupa ADAMED, POLFA Pabianice, AFLOFARM, IGLOTEX, Makarony Polskie, VOBRO, JTI, DB Schenker Rail, SOLARIS Bus&Coach, Faurecia, MAN Star Truck & Buses, ALSTOM, Areva, Warta Glass Group, Viessmann, DONAKO, Amcor, Alcan, Grupa Kęty, ID Logistics, FM Logistic, Onninien, Simoldes Plasticos, Zehnder Group, Lowara, Oceanic, Stadler Polska, ZNTK Mińsk Mazowiecki, PKP Intercity, Zakłady Naprawcze Lokomotyw Elektrycznych, Koleje Mazowieckie, Bombardier Transportation Polska.

DPC Polska

Andrzej Wąs

Presales Manager

Z branżą systemów ERP związany od 25 lat. Brał udział w kilkudziesięciu projektach wdrożeniowych, głównie w branży produkcyjnej, w kraju i za granicą. Posiada certyfikat CPIM APICS – międzynarodowej organizacji zajmującej się planowaniem i kontrolą procesów produkcyjnych. Obecnie jako Presales Manager odpowiada za dział Presales w Polsce i Europie Wschodniej.

IFS

Grzegorz Golaś

CEO & co-founder

Kanri Soft

Założyciel i CEO Kanri Soft. Z branżą produkcyjną związany od 15 lat. Doświadczenie zdobywał jako inżynier procesu produkcyjnego w branży automotive, w kolejnych latach jako CEO prowadził i rozwijał drukarnię DPI, z której narodziła się marka Tagatic produkująca narzędzia i świadcząca usługi doradcze w zakresie zarządzania wizualnego procesami produkcyjnymi. Następnie jako konsultant Tagatic przez niemal 10 lat zgłębiał praktyczne aspekty lean management koncentrując się na wizualizacji danych i shopfloor management. Przeprowadził setki projektów zarówno w niewielkich, lokalnych firmach jak i ogromnych międzynarodowych korporacjach. Odwiedzając kolejne hale produkcyjne i rozmawiając z pracownikami bezpośrednio zaangażowanymi w proces a także ich managerami różnych szczebli, opracował koncepcję systemu cyfrowego zarządzania procesem produkcyjnym Kanri Soft, który obecnie tworzy i rozwija.

Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku Socjologia oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Z procesami produkcyjnymi związany od 17 lat, obecnie Koordynator i Trener TWI/BTO w Cooper Standard Automotive Polska w Bielsku-Białej.Członek Polskiego Stowarzyszenia Praktyków TWI, certyfikowany Instruktor TWI i praktyk tej metody odpowiedzialny za wdrożenie programu szkoleniowego w fabryce Cooper Standard Bielsko-Biała. Ukończony kurs Train The Trainer i przeprowadzone dziesiątki szkoleń związanych z tematyką produkcyjną.Aktualnie lider projektu którego celem jest opracowanie kompleksowego podejścia do procesu szkoleń od strony administracyjnej ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb produkcyjnych – od onboardingu do zarządzania rotacją. Wcześniejsze projekty to m.in. optymalizacja procesu szkoleń i tworzenia dokumentacji stanowiskowej w fazie rozwoju nowych projektów, automatyzacja procesu etykietowania wyrobów gotowych, czy komputeryzacja stanowisk pracy.Prywatnie mąż i ojciec oraz ratownik Grupy Beskidzkiej GOPR. Z racji przynależności do GOPR i zamiłowania do gór sporo czasu wraz z rodziną spędza w górach.Mieszkaniec malowniczej miejscowości w sercu Beskidu Śląskiego.

Bogusław Zambok

Koordynator produkcji, Trener TWI

Cooper Standard Automotive

Absolwent programu MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ze sprzedażą imarketingiem związany od ponad 20 lat, czego efektem jest udział w ponad 100projektach zrealizowanych dla sektora IT, TSL, e-commerce i ubezpieczeń.Ma doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami marketingu i sprzedaży,controllingu oraz wdrażaniu systemów pomiaru efektywności procesów koncentrującychsię na kliencie. Większość projektów, które zrealizował dotyczyła firm i usługtechnologicznych działających w modelu SaaS.

SmartLunch

Michał Sosiński

Head of Marketing

Z NTT DATA Business Solutions związany od 2019 roku, gdzie koordynował prace nad badaniem wyzwań w drodze do fabryki przyszłości w firmach na rynku produkcyjnym. Odpowiadzialny za planowanie i realizację strategii marketingowej B2B w obszarze rozwiązań IT dla biznesu. W podejmowanych działaniach skupia się na tworzeniu wartościowych treści i komunikacji internetowej. Pasjonat analityki i efektywnego wykorzystywania danych. Ze szczególnym zainteresowaniem podchodzi do rozwoju nowoczesnych technologii. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunkach Dziennikarstwo oraz Zarządzanie komunikacją w biznesie.

Tomasz Mackiewicz jest ekspertem w branży motoryzacyjnej. Swoje doświadczenie zdobywał w Volkswagen Poznań w działach produkcji pilotażowej, zakupów towarów i usług oraz zapewnienia jakości. Zrealizował kluczowy projekt w ramach działu personalnego Volkswagen Poznań związany z budową nowoczesnego centrum szkoleniowego. Aktualnie odpowiedzialny za prowadzenie nowej placówki oświatowej, Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii. Pełni funkcje wicedyrektora Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni oraz członka rady w Wielkopolskiej Regionalnej Radzie Przemysłu Przyszłości. Od 2021 roku jest członkiem grupy roboczej ds. sztucznej inteligencji w Ministerstwie Cyfryzacji, odpowiadając za prace związane z umiejętnościami cyfrowymi, badaniami, innowacyjnościami i wdrożeniami. Absolwent kierunku mechanika i budowa maszyn na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

NTT DATA Business Solutions

Dawid Lemanowicz

Koordynator badania
Professional Marketing Specialist

Tomasz Mackiewicz

Head of Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii

Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

DHC

Adam Koniusz

PRELEGENCI

Kultura Organizacyjna i Zarządzanie

Icon

Vice-President of the Board

PESA Bydgoszcz S.A.

Jakub Jasiński

Icon

Cyfrowa Transformacja i Przemysł 4.0.

Icon

Krzysztof Fiegler

dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

IPOsystem

Icon

Damian Kałdonek

PARTNER STRATEGICZNY
Shookai Analytics

Icon

Head of Sales

proALPHA Polska

Grzegorz Wikierski

Icon

Key Account Manager

Bio-Circle Surface Technology

Sebastian Szostek

Icon Icon

Tomasz Stańczak

Kierownik Projektów Rozwojowych

Bio-Circle Surface Technology

Icon

Menedżer ds. analitycznych rozwiązań biznesowych

Predictive Solutions

Filip Krzystanek

Icon

Ekspert w dziale analiz biznesowych

EQ System

Artur Głodek

Icon Icon

ul. Heleny Szafran 6
60-693 Poznań
NIP: 972-124-23-01
REGON: 302312600

ORGANIZATOR:

SZYBKI KONTAKT

ADAM SZABLEWSKI

Programs and Serial Life Platform Manager

Faurecia

Icon

HR Manager

Faurecia

EMILIA WIKTOR

Icon

Lean Manager

Unilever

SEBASTIAN SZRAM

Icon

PIOTR OPIEKA

FA Digitalization Business Development Coordinator
Mitsubishi Electric Europe B.V

Icon

Regional Sales Manager
Mitsubishi Electric Europe B.V.

ROMAN JANIK

Icon

CEO
WinWinBalance

MICHAŁ ERYK POŁUDNIOK

Icon

PIOTR OPIEKA

Icon

MARIUSZ KOZERA

Dyrektor Produkcji

Kimball Electronics Poland

Icon

Dyrektor rynku - Przemysł

Arkance Systems Poland

MAREK MAJEWSKI

Icon

Production and Engineering Manager

Getinge IC Production Poland

MACIEJ KOC

Icon

Konsultant biznesowy – presales
iPCC

KRZYSZTOF SKOWRONEK

Icon

Dyrektor Sprzedaży, Systemy dla produkcji
PSI Polska

ALEKSANDER FALEŃCZYK

Icon

Partner Senior Sales Manager

Dassault Systèmes

PAWEŁ SIEMBAB

Icon

WOJCIECH SOCHACKI

Icon

Partner, Lean Expert

DPC Polska

MARIUSZ DREWNOWSKI
Icon

Key Account Manager SmartLunch

Business Development Manager

ASBIS Robotic Solutions

MAREK FALKOWSKI

Icon

Key Account Manager

ASBIS Robotic Solutions

MATEUSZ CHRZANOWSKI

Icon

Process Optimization Expert

Novacura

ŁUKASZ MAJER

Icon

trener
EY Academy of Business

Icon

MICHAŁ MĄDRY

Ewelina Grabowska

Cooper Standard Automotive

koordynator Lean, Trener TWI

koordynator BTO/TWI

Monika Zaremba

Cooper Standard Automotive

Mateusz Amroziński

key account manager

FANUC Polska

PRELEGENCI

Sebastian Szram

Focused Improvement Pillar Leader

Unilever

Adrian Olszewski

Regional Lean Director dla EMEA

Tenneco

CO OTRZYMUJESZ UCZESTNICZĄC W KONFERENCJI

Debaty prelegentek
i prelegentów

20 i 30 minutowe prezentacje

Welcome Pack

Wartość dodana. Prelegentów usłyszysz również w debatach
i dyskusjach nt. aktualnych tendencji rynkowych
i gospodarczych. Włącz się
w rozmowę i zadaj nurtujące Cię pytanie.

Eksperci wykorzystują każdą minutę na przekazanie swoich doświadczeń zarządczych
i rynkowych tendencji. Prezentujemy konkretne przykłady, które przełożysz
na własną organizację i środowisko produkcyjne.

Ty wybierasz w jakiej formie otrzymasz materiały konferencyjne. Torba na konferencji a może przekazać Ci materiały pocztą na tydzień przed eventem? Męczy Cię noszenie kłopotliwej torby - wybierz wersję Eco, a otrzymasz materiały w formie pdf.

Skupiamy się na wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce, dlatego nie kieruj się samym tematem. Nasi prelegenci zwracają uwagę na jakość wystąpień, bo zależy im na Twoim czasie.

Maksimum prezentacji merytorycznych

WIEDZA I BENCHMARKING

Poznasz trendy jakie usprawniają
i ulepszają produkcję.

Nawiążesz interesujące kontakty biznesowe
i branżowe, które mogą zaowocować ciekawą
i długotrwałą współpracą oraz mogą zainspirować
do zmian i rozwoju

NETWORKING

EKSPERCI I PRAKTYCY

Wysłuchasz wystąpień kilkunastu najlepszych
w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi
do optymalizacji działania przedsiębiorstw.

Możesz podyskutować
z prelegentami,
zadać im pytania,
włączyć się do dyskusji panelowych.

DYSKUSJE I ROZMOWY

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst

ANKIETA

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SONDAŻU:


WYZWANIA FABRYK W ERZE CYFRYZACJI PRODUKCJI

Wyniki ankiety zaprezentujemy podczas konferencji Generation 4.0.

Course of the Meeting

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer. How will your product change your customer's life. How will this help solve the customer's issues in the future.

During a meeting, you’ll find answers to these questions:

  • Answer No. 1
  • Answer No. 1
  • Answer No. 1
  • Answer No. 1

Timetable

PROGRAM KONFERENCJI

OTWARCIE KONFERENCJI

Przemysław Ozga, Production Manager

8:50 - 9:00

BLOK I: NOWE TRENDY W PRODUKCJI

Powiedz "B", zanim powiesz "A". Jak przygotować organizację na wdrożenie sztucznej inteligencji?

Damian Kałdonek, Shookai Analytics


Icon

Kiedy upadł Kodak, legenda na rynku fotografii, jasnym stało się czym grozi opór wobec rewolucji technologicznej. Firma, która powstała w XIX wieku i była pionierem na rynku fotografii, uznała pojawienie się formatu cyfrowego za modę, która przeminie. Doprowadziła tym do spadku sprzedaży, utraty znaczenia i - koniec końców - swojego bankructwa.Czy jesteśmy świadkami podobnego przełomu technologicznego? Bez wątpienia tak. Sztuczna inteligencja zostanie z nami na dobre. I choć możemy czuć wobec tej zmiany opór (tak jak wielu przed nami czuło go, gdy popularne stawały się maszyny parowe), świat biznesu jaki znaliśmy, przestaje istnieć. I choć brzmi to bezwzględnie, wraz z nim zniknie wiele organizacji, które nie zaadaptują się do tej zmiany.Na szczęście ciągle nie jest za późno. Wdrażając AI w sposób przemyślany, możesz uchronić swoją firmę przed zniknięciem z rynku.Z prelekcji dowiesz się:- jak przygotować organizację na mądre wdrożenie sztucznej inteligencji,- jaką rolę w tym procesie odgrywa wysoka jakość danych oraz jak ją zapewnić,- jak zbudować "jedno źródło prawdy" w organizacji.Parafrazując popularne powiedzenie: "Sztuczna inteligencja nie odbierze Ci klientów. Odbiorą Ci ich firmy, które będą jej używały.

Agenda godzinowa wkrótce!

PARTNER STRATEGICZNY

Zwiększ produktywności swojej fabryki dzięki zarządzaniu w oparciu o autonomiczny system decyzyjny

Krzysztof Fiegler, IPOsystem


Icon

Dlaczego zarządzanie w oparciu o plan produkcji nie sprawdza się w dobie dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów i rosnącej konkurencjiJak skutecznie zarządzać wszystkim zasobami produkcyjnymi i około produkcyjnymi w warunkach dużej zmienności.Jak automatyzacja procesów planowania i bezpośredniego zarządzania zasobami wpływa na wzrost produktywności i obniżenie kosztów wytwarzania.IPOsystem - pierwszy w świecie, sprawdzony w praktyce autonomiczny system do zarządzania produkcją nowej generacji - skuteczna odpowiedź na potrzeby współczesnych zakładów produkcyjnych.

Agenda godzinowa wkrótce!

Przemysł 4.0 bez planowania – czy jest to możliwe?

Artur Głodek, EQ System

Agenda godzinowa wkrótce!

  • Planowanie to nie tylko kolejkowanie zleceń produkcyjnych, ale zarządzanie całym procesem logistyki produkcyjnej.
  • Dlaczego planowanie w zmiennym otoczeniu zyskuje na znaczeniu?
  • Jak rozpocząć planowanie przy niewystarczającej ilości danych?
  • Jakie możliwości daje tworzenie technologii oraz digitalizacja i zarządzanie dokumentacją?
  • Jakie korzyści przynosi szczegółowe harmonogramowanie produkcji?
Icon


Zastosowanie analityki i Sztucznej Inteligencji w procesach produkcyjnych – od automatyzacji do optymalizacji.

Filip Krzystanek, Predictive Solutions

Agenda godzinowa wkrótce!

W obliczu dynamicznych wyzwań współczesnego rynku, jednym z kluczowych obszarów, który zdobywa coraz większą uwagę, są analizy predykcyjne i sztuczna inteligencja. Mogą one być strategicznym narzędziem nie tylko w zwiększaniu wydajności, ale również w optymalizacji kosztów i luzowaniu zasobów ludzkich. W moim wystąpieniu skupię się na zastosowaniach tych technologii w przedsiębiorstwach produkcyjnych, prezentując konkretne przypadki użycia, korzyści i wyzwania związane z ich implementacją.

Icon


Industry 4.0 w Systemach Zarządzania Produkcją
w Kimball Electronics.

Mariusz Kozera, Kimball Electronics

9:50 - 10:20

Dlaczego warto wdrożyć system do harmonogramowania produkcji w czasach kryzysu?

Aleksander Faleńczyk, PSI Polska

10:20 - 10:40

Zmieniające się otoczenie biznesowe przyśpiesza dotychczasowe trendy związane z automatyzacją i cyfryzacją. Do tego pojawiające się na horyzoncie słowo „kryzys” stawia te wyzwania w nowym świetle.
Co zrobić, aby nasza firma nie zatonęła na wzburzonym morzu gospodarki?
W jaki sposób korzystając z narzędzi informatycznych, zwiększyć wydajność i efektywność produkcji?
W czasie naszego wystąpienia opowiemy:




  • dlaczego warto wdrożyć system klasy APS
  • jakie korzyści biznesowe osiągnęli nasi klienci
  • w jaki sposób firma może przyśpieszyć swoją drogę w kierunku przemysłu 4.0
Icon

Jak liderzy przemysłu 4.0 transformują swoje organizacje?

Michał Mądry, EY Academy of Business

10:40 - 11:00

Icon

W dzisiejszych czasach, liderzy przemysłu 4.0 muszą radzić sobie z coraz szybszym tempem zmian technologicznych i rynkowych. Transformacja organizacji w erze cyfrowej wymaga nie tylko nowych technologii i narzędzi, ale również zmiany kultury i sposobu myślenia. Przemysł 4.0 to cyfrowa transformacja produkcji i związanych z nią branż oraz procesów tworzenia wartości. Nadążanie za ewoluującym miejscem pracy stało się koniecznością. Jednakże, badania pokazują że nadal ponad 70% dużych transformacji kończy się niepowodzeniem, a ryzyko transformacji wciąż pozostaje najważniejszym zagadnieniem dla większości kadry zarządzającej. Poznaj strategie, które wykorzystują liderzy przemysłu 4.0, aby transformować swoje organizacje i sprostać wyzwaniom współczesnego rynku.

3 kluczowe sposoby na optymalizację
procesów nowoczesnej produkcji

Marek Majewski, Arkance Systems Poland

Icon

W czasie prezentacji zostaną omówione:
•symulacja i optymalizacja procesów: produkcji i utylizacji zasobów,
•współpraca z poddostawcami,
•zarządzanie zmianą,
•zarządzanie jakością,
•wprowadzanie nowych produktów na rynek.

11:00 - 11:20

PRZERWA NA KAWĘ

11:20 - 11:40

BLOK II: TECHNOLOGICZNY

Nasza droga do budowy Zespołu w Hennings Automotive.

Marek Piszczek, Henniges Automotive Prudnik

Icon

Prezentacja będzie traktować o inkluzji, 5 filarach pracy zespołowej na podstawie koncepcji Patricka Lencioni’ego, o czynnikach wpływających na zaangażowanie oraz o minimum kompetencji potrzebnych do realizacji, aby zespół działał efektywnie. Projekt będzie przedstawiony jako proces w trakcie realizacji z perspektywy Kierownika Produkcji (wewnętrznego lobbysty/pomysłodawcy), a nie trenera.

11:40 - 12:10

Zrównoważenie Środowiskowe w Produkcji

Paweł Siembab, Dassault Systèmes

12:10 - 12:30

Icon

Opowiem w jaki sposób, korzystając ze współczesnych, zintegrowanych rozwiązań, można wspierać realizację celów środowiskowych w firmie.Skupię się na trzech obszarach - wyboru właściwej konfiguracji produktu - sprawdzając wpływ naszych decyzji na poszczególne kryteria środowiskowe (Lifecycle Assesment)Pokażę później jak, opierając się na aktualnych danych z produkcji, możemy w łatwy sposób wychwycić i przeanalizować elementy nie spełniające naszych wymagań w zakresie konsumpcji energii elektrycznej (Manufacturing Execution System)Kontynuując realizację scenariusza, w oparciu o wcześniej wykryte przypadki, pokażę jak błyskawicznie możemy przeplanować naszą produkcję by zapobiec dalszym stratom energii (Advanced Planning and Scheduling).

„To jest mały krok dla technologii,

ale wielki skok dla przemysłu”, czyli jak rozsądnie

podchodzić do digitalizacji.

Piotr Opieka, Mitsubishi Electric Europe B.V

Icon

Korzystanie z narzędzi proponowanych przez koncept Przemysłu 4.0 nie zawsze jest intuicyjne. Biorąc pod uwagę mnogość rozwiązań, kluczowym aspektem staje się dokładne określenie ścieżki rozwoju i kontrola procesu na każdym etapie. Prezentacja poruszy temat planowania projektów i określania kolejnych kroków cyfryzacji przedsiębiorstwa na przykładzie macierzy SMKL (Smart Manufacturing Kaizen Level).

12:30 - 12:50

Wydajna i opłacalna automatyzacja Twoich procesów produkcyjnych

Marek Falkowski, ASBIS Robotic Solutions

Mateusz Chrzanowski, ASBIS Robotic Solutions

12:50 - 13:10

Robotyzacja produkcji przy wykorzystaniu cobotów jako konieczny krok do utrzymania konkurencyjności firmy. Praktyczne zastosowania cobotów w procesach produkcyjnych i nie tylko: wykorzystanie cobotów do utrzymania czystości i ochrony mienia. Czas zwrotu z inwestycji w cobota – czy to się opłaca?

Icon

PRZERWA NA KAWĘ

13:10 - 13:30

Kantyna 4.0 - Jak optymalnie i oszczędnie organizować smaczne posiłki pracownicze.
Wojciech Sochacki, SmartLunch

13:30 - 13:50

Icon

Zmiany społeczno-gospodarcze oraz rozwój technologii cyfrowych zmieniają rzeczywistość kantyn pracowniczych. Dynamiczny rozwój branży Tech-Food wskazuje nowy kierunek rozwoju dla kantyn i stołówek pracowniczych. Opowiemy Państwu jak optymalizować procesy żywienia pracowników poprzez automatyzację, jak zmienią się potrzeby żywieniowe pracowników oraz jak stworzyć ekologiczny proces food delivery.

System motywacyjny pracowników produkcji
w dobie Industry 4.0

Michał Eryk Południok, WinWinBalance

Icon

Wystąpienie poświęcone będzie zagadnieniom związanym z wykorzystaniem technologii w zakresie motywowania pracowników produkcji. Przedstawione zostaną konkretne przykłady oparte na innowacyjnych rozwiązaniach, jakie można wdrożyć w firmie, aby skutecznie motywować pracowników do wyższej wydajności i lepszych wyników. Podczas prelekcji poruszone zostaną również kwestie takie jak: jak wykorzystać technologię do monitorowania wydajności oraz jakie są najskuteczniejsze strategie motywacyjne w dobie Industry 4.0

13:50 - 14:10

Jak ponadprzeciętnie zwiększyć efektywność procesów oraz zaangażować pracowników w proces doskonalenia.

Rola Lean Management w doskonaleniu procesów – case studies

Mariusz Drewnowski, DPC Polska

14:10 - 14:30

Wybór właściwej metody doskonalenia procesów jest kluczem do budowania doskonałości operacyjnej. Zaangażowanie wszystkich pracowników pozwala zbudować fundament ciągłego doskonalenia. Czy w obecnych czasach firmy dostatecznie dobrze wykorzystują Lean do budowania przewagi konkurencyjnej? Na to pytanie odpowiemy podczas naszej prelekcji. Zapraszamy.

Icon

14:30 - 14:50

Marzec 2020 wywrócił do góry nogami życie wielu firm produkcyjnych. Kiedy wydawało się, że COVID’19 mamy za sobą, wojna na Ukrainie rozregulowała znany nam świat – posypały się łańcuchy dostaw, kursy walut i energia stały się nieprzewidywalne, inwestorzy wstrzymali wydatki. Dane pokazują, że najlepiej przygotowane na to były firmy, które były najmniej zorganizowane: miały najwięcej buforów w zapasach, a precyzyjne procedury nie blokowały ich w zmianie nawyków „z dnia na dzień”. Jakie wnioski z tego musimy wyciągnąć?Chaos będzie nam towarzyszył już zawsze – gospodarka jest globalna, a to znaczy, że przez swoją złożoność przestała być przewidywalna. W dodatku czeka nas kolejna wielka rewolucja związana z „AI”. Musimy wprowadzić korekty do myślenia o optymalizacji – elementem niezbędnym jest teraz elastyczność i bezpieczeństwo. Prezentacja przedstawi propozycję podejścia do optymalizacji firm, w której automatyzacja i myślenie procesowe dzieją się przy zachowaniu elastyczności, czyli możliwości dokonania bardzo szybkich zmian. Przedstawione zostaną konkretne narzędzia, dzięki którym uzyskanie tego efektu nie wymaga ogromnej zmiany mentalnej i liderów o nadludzkiej determinacji.

Icon

Dlaczego bycie „lean” już nie wystarcza w świecie rządzonym przez chaos, czyli jak osiągnąć wysoką efektywność będąc równocześnie elastycznym!

Łukasz Majer, Novacura

LUNCH

14:50 - 15:30

BLOK III: KULTURA ORGANIZACYJNA

Rewolucja przemysłowa w obliczu utraty swoich korzeni

DEBATA PRODUCTION 4.0.

Łukasz Andrzejczak, IKEA Industry

Sebastian Grabowicz, Adamed Pharma

Paweł Siembab, Dassault Systèmes

Icon

Dobrobyt społeczny, którego fundamentem są nowoczesne gospodarki wymagają nowoczesnego przemysłu, fabryk 4.0., odpowiedzi, których dostarczają konsumentom szeroko rozumiane nowoczesne produkty. Rewolucji przemysłowych nie byłoby jednak bez wysokich kosztów pracy, pionierskich technologii, tanich energii i surowców, konsumenta, łańcuchów dostaw, zaufania, wizji oraz strategii dotyczących „jutra”. Czy zewnętrzne warunki rynkowe i rosnące koszty produkcji sprawią, że możemy przeszliśmy w stan ewolucji kultury pracy polskich fabryk. Żyjemy w dekadzie rosnących kosztów pracy, ale też drogiej energii i oszczędnego konsumenta, który obawia się spowolnienia gospodarczego niwelując swój apetyt nabywczy, w czasach na nowo definiowanych łańcuchów dostaw i silnych tendencji antyglobalistycznych. Rewolucja została odcięta od swoich korzeni. Czy zapuści nowe?

1. Jaki jest wpływ wysokich cen energii na wydajność polskiego przemysłu – czy dodatkowe koszty hamują decyzje inwestycyjne w przemysł 4.0.? Czy przekonanie o wysokich kosztach transformacji technologicznej to mit, czy właściwa diagnoza?

2. Jak stworzyć modelową strategię i mapę drogową czwartej rewolucji przemysłowej? Jak wyznaczyć lub pozyskać lidera do przeprowadzenia zmian?

3. Jak technologie mogą ograniczyć negatywne skutki związane z wzrostem kosztów procesów produkcyjnych?

4. W jaki sposób technologie wpływają na efektywność pracy w produkcji? Gdzie są najczęstsze wąskie gardła
w polskich fabrykach, w które warto inwestować w pierwszej kolejności?

5. Jak droższy koszt pozyskania pieniądza wpływa na decyzje inwestycyjne firm produkcyjnych? Czy technologie poddały się tendencji inflacyjnej? A może ich cena wciąż spada wraz z ich upowszechnieniem w przemyśle?

15:30 - 16:20

Value Stream Mapping – jak wykorzystać
czarne łabędzie do budowy elastycznej produkcji.

Maciej Koc, Getinge IC Production Poland

Icon

Czyli jak osiągnąć elastyczność dzięki:

• Lepszemu forecastowaniu i określeniu zasad: do kiedy mogą pojawić się „wrzutki” na produkcji,

• Wiedzy: ile czasu potrzebuje, fabryka żeby wejść na niższy takt i Umiejętności: szybkiego przejścia na wyższą wydajność,

• Dookreśleniu: jak order book przekłada się na plan produkcji, żeby optymalizować wykorzystanie zasobów i czasu pracy,

• Zgraniu planów firmy z dostawcami (głównymi i krytycznymi).

16:20 - 16:50

Ewolucja systemu Kaizen w Polsce i na świecie

w czasie rewolucji przemysłowych

Sebastian Szram, Unilever

Icon

Podczas prelekcji usłyszymy m.in. o drodze do rosnących wskaźników, kulturze zarządzania zmianą organizacji i samego siebie. Jak powinny wyglądać codzienne odprawy, oceny wniosków Kaizen, ich ewaluacja i wdrożenie oraz ewentualne narzędzia cyfrowe służące ciągłemu doskonaleniu a wszystko w warunkach chwiejnego popytu i turbulencji, których doświadczamy, jako menedżerowie, firmy i gospodarki. Odpowiemy na pytanie o miejsce Kaizen w kontekście czwartej rewolucji przemysłowej i czy filozofia działa w warunkach potencjalnej recesji, gdzie tkwią jej korzenie (Japonia po drugiej wojnie światowej). Nie zabraknie tematu, jak World Class Manufacturing podchodzi do systemu Kaizen. Warto też poruszyć obszar Kaizen personalnego czyli samorozwoju (Kairyo).

16:50 - 17:20

Zarządzanie produkcją w czasach zmienności i nieprzewidywalności

Wojciech Klimek, członek zarządu ds. produkcji, FAKRO

OPIS PRELEKCJI

9:10 - 9:40

System ERP budujący przewagę konkurencyjną zakładów produkcyjnych.
Przykłady rozwiązań w IFS Cloud

Andrzej Wąs, Presales Manager IFS

9:40 - 10:10

Dojrzała kultura produkcyjna - jak stworzyć środowisko silnie motywujące do skutecznego działania

Mirosław Wolski, członek rady nadzorczej Schattdecor

10:10 – 10:40

Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcji – czas na humanizację pracy

Mateusz Amroziński, key account manager FANUC Polska

10:40 - 11:00

Czy strategie są ważne, czyli o wprowadzaniu zmian technologicznych w firmach.
Prezentacja na podstawie raportu: „Wyzwania w drodze do fabryki przyszłości”
Tomasz Mackiewicz – Head of Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii

Dawid Lemanowicz, Koordynator badania, Professional Marketing Specialist, NTT DATA Business Solutions

11:00 - 11:20

OPIS PRELEKCJI

PRZERWA NA KAWĘ

11:20 - 11:50

Model kaskadowania celów biznesowych na poszczególnych poziomach organizacji przy pomocy Hoshin Kanri, Maturity Model oraz Eco systemu

Adrian Olszewski, Regional Lean Director dla EMEA Tenneco

OPIS PRELEKCJI

11:50 - 12:20

12:20 - 12:40

Służebna rola technologii w shopfloor management, czyli jak pogodzić zarządzanie ludźmi i danymi i nie zwariować

Grzegorz Golaś, CEO & co-founder Kanri Soft

OPIS PRELEKCJI

LEAN W ŻYWIENIU PRACOWNIKA
Michał Sosiński, Head of Marketing, SmartLunch Sp. z o.o.

12:40 - 13:00

OPIS PRELEKCJI

Ewolucja rozwoju kompetencji zarządczych wśród liderów i innowacyjne podejście do procesu szkoleń stanowiskowych w branży Automotive - doświadczenia z 6 lat

Monika Zaremba, BTO/TWI Trainer, Dzierżoniów Plant Cooper Standard Automotive
Angelika Faron, BTO/TWI Trainer, Myślenice Plant Cooper Standard Automotive

Bogusław Zambok, Koordynator produkcji, Trener TWI Cooper Standard Automotive


13:00 - 13:30

Optymalizacja transportu wewnętrznego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Piotr Bogucki, CTO Lean Technology Poland

OPIS PRELEKCJI

13:30 – 13:40

Ergonomiczne oraz bezpieczne systemy przenoszenia ładunku

Adam Koniusz Regionalny dyrektor sprzedaży DHC

OPIS PRELEKCJI

13:40 – 13:50

LUNCH

13:50 - 14:40

Interfejsy w przestrzeni fizycznej - wpływ UX na maszyny, ludzi i to, jakie błędy popełniamy

Jakub Danecki, trener w EY Academy of Business

OPIS PRELEKCJI

14:40 - 15:00

Focused Improvement - Doskonałe zaangażowanie!
Mariusz Drewnowski, Partner DPC Polska

15:00 - 15:20

OPIS PRELEKCJI

Teambuilding 4.0, czyli jak budować zespół w zmieniającej się rzeczywistości

Tomasz Flakiewicz, dyrektor zarządzający Sunny Power

OPIS PRELEKCJI

15:20 – 15:50

People Development – ścieżka rozwoju kompetencyjnego w modelu World Class Manufacturing

Sebastian Szram, Focused Improvement Pillar Leader Unilever

15:50 – 16:20

Debata: Przemysł w obliczu rynkowych turbulencji i wschodniej geopolityki

16:20 – 17:00

Zakończenie konferencji

17:00

09:00 a.m - 10.00 p.m

Ewelina Grabowska

Szefowa Europejskiego Działu Usług Edukacyjnych, Ericsson
Marcin Sugak
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, Ericsson


Jak efektywnie przygotować się do wdrożenia 5G w zakładzie produkcyjnym?

02

Wdrożenie 5G w zakładach produkcyjnych niesie za sobą olbrzymi potencjał, ale wymaga odpowiedniego przygotowania do procesu transformacji. Wyzwaniem jest nie tylko budowa samej sieci, ale również identyfikacja możliwych do realizacji zastosowań 5G. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa transfer wiedzy, będący platformą wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy dostawcą technologii a przedsiębiorstwem. W trakcie prezentacji specjaliści firmy Ericsson podzielą się spostrzeżeniami z projektów przeprowadzonych w ostatnich latach z partnerami przemysłowymi w Polsce.

10:10 - 10:40

09:00 a.m - 10.00 p.m

Stanisław Drosio,
Dyrektor Pionu Usług i Utrzymania Oprogramowania, BPSC


Cyfrowy kręgosłup 4.0

03

Dlaczego w dobie IoT, Big Data, dyktatury danych, 5G oraz wyzwań rynku pracy system ERP stanowi niezbędny do przetrwania i wejścia w świat 4.0 kręgosłup przedsiębiorstwa.

10:40 - 11:00

09:00 a.m - 10.00 p.m

Łukasz Dawidowicz

Dyrektor Produkcji, ORIFARM

Mariusz Drewnowski

Partner, Lean Expert, DPC Polska


Digitalizacja systemu zarządzania efektywnością.

04

Badania rynkowe jednoznacznie potwierdzają, że wszystkie firmy odnoszące sukcesy posiadają dobrze sformułowane cele strategiczne. Kluczem do sukcesu jest operacjonalizacja tych celów. Z punktu widzenia zarządzania efektywnością, cele są kluczowe, ponieważ wskazują organizacji a także pracownikom kierunek oraz mówią co dokładnie firma chce osiągnąć. System ten powinien być w całości oparty na zwizualizowanych wskaźnikach operacyjnych, strukturze spotkań i metodologii rozwiazywania problemów. Jak to zrobić? Tu z pomocą przychodzi Digitalizacja! Na podstawie przykładów pokażemy, jak wprowadzać takie procesy operacyjne i jakie narzędzia doskonalenia łańcucha wartości są skuteczne w branży farmaceutycznej.

11:00 - 11:40

09:00 a.m - 10.00 p.m

Marcin Fall
Dyrektor Generalny na Polskę, 1Ci


Jak przeprowadzić cyfrowa transformacje w czasach pełnych wyzwań. Inwestowanie w cyfrową przyszłość przedsiębiorstwa i przyspieszenie wzrostu produkcji w czasach wymagających dyscypliny budżetowej.

05

Cyfrowa transformacja zmienia system ERP z centrum ograniczania kosztów na centrum generowania przychodów – w oparciu o przykład firmy produkującej na zamówienie (MTO)Czy możliwe jest aby ERP wspierał typowe i unikatowe procesy bez uszczerbku dla wypracowanych skutecznych schematów? Wyzwania z jakimi mierzą się firmy produkcyjne i jak 1C:Drive pomaga im podołać, wzmacniając przedsiębiorstwo.

11:40 - 12:00

09:00 a.m - 10.00 p.m

PRZERWA NA KAWĘ

06

12:00 - 12:20

09:00 a.m - 10.00 p.m

Piotr Krzysztoporski
ERP & IPA Practice Director, Mindbox S.A.


Historia pewnego (zdalnego) wdrożenia.

07

Opowiemy jak niewielka firma produkcyjna przyśpieszyła obsługę klientów, zoptymalizowała produkcję i zrewolucjonizowała własne operacje korzystając z Epicor ERP i dofinansowania EU.

12:20 - 12:40

09:00 a.m - 10.00 p.m

Marcin Wierzbicki
CTO, Stermedia



5 największych błędów, jakie możesz popełnić przy wdrażaniu sztucznej inteligencji w Twojej fabryce

08

12:40 - 13:00

09:00 a.m - 10.00 p.m

Dawid Majchrzak
Project Manager, Hilding Anders Polska


Jak przezwyciężać bariery i deficyty ludzkie na drodze do standardu czwartej rewolucji przemysłowej

09

Przedstawiony zostanie projekt zdalnej instalacji chińskich maszyn w dobie pandemii, przygotowanych do standardu przemysłu 4.0 (oczujnikowanie wejść, wyjść kamery SPC itp.), które pół roku po instalacji nie są nadal wykorzystywane, ponieważ nikt nie widzi takiej potrzeby. Jak wykreować taką potrzebę, pokażę na przykładzie wspomnianego powyżej systemu OEE i jego transformacji z „potrzeb dyrektora” bezpośrednio na „potrzeby i motywację pracownika”.
Czyli jednym słowem, jak sprawić aby wszyscy chcieli i widzieli w nowych technologiach i automatyzacji własną korzyść i jak dzięki miękkim umiejętnością wdrażać tego typu projekty.

13:05 - 13:35

09:00 a.m - 10.00 p.m

Krzysztof Skowronek
Konsultant Biznesowy, Presales, iPCC


Lepiej zapobiegać niż leczyć - predykcyjne utrzymanie ruchu
w systemie ERP Infor M3.

10


13:35 - 13:55

09:00 a.m - 10.00 p.m

ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

11

13:55 - 14:00

09:00 a.m - 10.00 p.m

Dawid Majchrzak
Project Manager, Hilding Anders Polska


Jak przezwyciężać bariery i deficyty ludzkie na drodze do standardu czwartej rewolucji przemysłowej

04

https://www.linkedin.com/in/piotr-krzysztoporski/

09:00 a.m - 10.00 p.m

How will your product change your customer's life

Convincing slogan:

02

  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Coffe Break

09:00 a.m - 10.00 p.m

How will your product change your customer's life

Convincing slogan:

03

  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Coffe Break

09:00 a.m - 10.00 p.m

How will your product change your customer's life

Convincing slogan:

04

Buy a ticket
  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

  • Coffe Break

How to Get to

Our Event

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

30 marca 2021r.

Poznań,

Łukasz Dawidowicz

ORIFARM

Dyrektor Produkcji

Project Manager

Dawid Majchrzak

Hilding Anders Polska

Marcin Fall

1Ci

Dyrektor Generalny na Polskę

Marcin Wierzbicki

Stermedia

Dyrektor Techniczny
i Członek Zarządu

ERP & IPA Practice Director

Piotr Krzysztoporski

Mindbox S.A.

Stanisław Drosio

BPSC

Dyrektor Pionu Usług
i Utrzymania Oprogramowania

Krzysztof Skowronek

iPCC

Konsultant Biznesowy, Presales

ERP & IPA Practice Director

Piotr Krzysztoporski

Mindbox S.A.

Stanisław Drosio

BPSC

Dyrektor Pionu Usług
i Utrzymania Oprogramowania

Buy a Ticket

Ticket Basic

$20

  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
Buy a ticket
Buy a ticket

$20

Ticket Basic

Ticket Premium

$30

Buy a ticket
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point
  • Strong point

PARTNERZY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY MERYTORYCZNI

PARTNERZY

PARTNERZY MERYTORYCZNI

PARTNERZY MEDIALNI

"A few sentences about your product. How it help to solve clients' problems. It should convince the unconvinced. No fake quotes or photos!"

John Smith

Position

Position

Amanda Baker

"A few sentences about your product. How it help to solve clients' problems. It should convince the unconvinced. No fake quotes or photos!"

Dokonaj bezpłatnej rejestracji na wydarzenie!

*udział bezpłatny dla menedżerów sektora produkcji, którzy wypełnili formularz i będą obecni na konferencji [patrz: Regulamin udziału w konferencji]
Dla dostawców produktów, usług i/lub rozwiązań dla firm z sektora produkcji - cena uczestnictwa 2000 zł netto

A Supporting Statement for Your Value Proposition to Encourage Customers

to Complete Your CTA

Buy a ticket
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Production 4.0.

26 marca 2023 - Poznań

Konferencja objęta jest limitem uczestników.
Zagwarantuj sobie miejsce i wypełnij formularz już teraz!

INFORMACJA O BILETACH
[*Bilety dla pracowników, menedżerów i specjalistów firm produkcyjnych]

BILET BASIC: 0 zł
Udział w formie słuchacza bez materiałów konferencyjnych i lunchu

BILET EXTRA: 150 zł netto + 23% VAT
Bilet uprawnia do otrzymania materiałów konferencyjnych i lunchu

Novotel Centrum Poznań
Plac Andersa 1
60-898 Poznań

MIEJSCE KONFERENCJI

Sprawdź jak dojechać

ul. Heleny Szafran 6
60-693 Poznań
NIP: 972-124-23-01
REGON: 302312600

ORGANIZATOR:

SZYBKI KONTAKT

Patryk Pawłowski

Sales Manager

Kontakt z partnerami biznesowymi


patryk.pawlowski@production-manager.pl


+48 575 034 799

Kamil Matlak

Brand Manager

Kontakt z partnerami biznesowymi


kamil.matlak@production-manager.pl


+48 536 204 070

Alicja Szymańska

Project Manager

Koordynator konferencji,
sprawy organizacyjne


alicja.szymanska@production-manager.pl


+48 730 347 185

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

KWESTIE ORGANIZACYJNE

Przemysław Ozga

redaktor naczelny

Współpraca merytoryczna


przemyslaw.ozga@production-manager.pl


+48 536 204 060

SPRZEDAŻ I REKLAMA

Szymon Drobina

Project Manager

Kontakt z partnerami biznesowymi


szymon.drobina@production-manager.pl


+48 533 529 211

+48 730 347 185

info@production-manager.pl

© MPF sp. z o.o. 2022

© MPF sp. z o.o. 2024

ul. Heleny Szafran 6
60-693 Poznań
NIP: 972-124-23-01
REGON: 302312600

Przemysław Ozga

redaktor naczelny

Kamil Matlak

Brand Manager

Alicja Szymańska

Project Manager
Event Manager

ORGANIZATOR:

© MPF sp. z o.o. 2022

+48 730 347 185

info@production-manager.pl

Data:

Miejsce :

24 czerwca 2021

ONLINE

Wydarzenie rozpocznie się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy